Obsługiwane przez usługę Blogger.

Tyson - The Edge (feat. Nosaj Thing & Coby Sey)

 


Bardzo dobra nowa piosenka Tyson powstała we współpracy z innymi cenionymi przeze mnie artystami. W powstanie The Edge zaangażowany był nasz Mastodonowy follower Coby Sey, a także Nosaj Thing. Singiel, który zadebiutował w zeszłym tygodniu na antenie BBC 6 Music, nie promuje większego wydawnictwa. "Napisałam The Edge w 2023, w ataku gniewu i frustracji, pokazuje stronę mnie, którą rzadko pokazuje światu" - przyznaje wokalistka. B-side Away zostanie wydany 21 lipca.



https://twitter.com/tysonmcvey

https://www.instagram.com/tysonmcvey

https://bsky.app/profile/cobysey.bsky.social

https://www.facebook.com/cobysey/

https://www.twitter.com/cobysey

https://www.instagram.com/cobysey/

https://mastodon.online/@cobysey@mastodon.social



Brak komentarzy: