Obsługiwane przez usługę Blogger.

Radio Iwelynne

Być może blog zostanie wznowiony w ciągu dwóch tygodni. Na pewno jest o czym pisać. Na razie chciałbym wspomnieć o naszym (moim, Remiga Mielcarka i Kordiana Kuczmy) projekcie internetowym. Uruchamiamy oto własne radio :)

Najpierw cytat z Facebooka:
"1 czerwca 2012 wystartuje nowe radio internetowe.

W Radiu Iwelynne czeka na Was różnorodna playlista - od popu w stylu Beyonce, Nelly Furtado, Christiny Aguilery i Eminema przez alternatywę - zarówno tą "radiową" (Gotye, Lana Del Rey, Foster The People, Katy B), jak i mniej znanych wykonawców, gitarowe składy w stylu Snow Patrol, Arctic Monkeys i Kasabian, delikatne soulowe głosy Sade, Lauryn Hill i Alicii Keys, legendy (rhytm&) bluesa (Ray Charles, Aretha Franklin, ale także... Hugh Laurie ;) Będą nowości i starocie - wszystko zależy od godziny, każdy znajdzie coś dla siebie. Języki też szanujemy wszystkie - nie gramy tylko po angielsku ;) Wieczorem pojawią się audycje tematyczne.

Niewątpliwą atrakcją będą występy młodych artystów na żywo - w tym uczestników programów typu talent show.

Słuchając nas jesteś na bieżąco - zapewniamy informacje z kraju i ze świata, a także serwisy sportowe, ale bez przegadania, bo muzyka jest najważniejsza."


Tutaj znajdziecie naszą stronę https://www.facebook.com/RadioIwelynne a tutaj zaproszenie na premierę https://www.facebook.com/events/338208369571628/. Jesteśmy też na Twitterze. Nie mamy żadnego doświadczenia w prowadzeniu audycji radiowych i na początku możemy być trochę sprężeni ale mamy nadzieję, że wiedzy muzycznej nam to nie odbierze ;)


zresztą dla zwiększenia zainteresowania szybki rzut oka na playlistę (zaznaczam wstępną!): Amy MacDonald, Brodka, Beyonce, Bruce Springsteen, Estelle, Ed Sheeran, Garbage, Gorillaz, Gotye, Goya, Jack White, Juanes, Katie Melua, Kent, Laura Pausini, Linkin Park, Madonna, Paloma Faith, Regina Spektor, Tom Jones, Ultravox. To tylko wybrani wykonawcy, których nowe nagrania pojawią się u nas. Będzie naprawdę oryginalnie i ciekawie. 


Już wkrótce uruchomimy też oficjalną stronę WWW www.radioiwelynne.w8w.pl


Zapraszamy!

Brak komentarzy: