Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 4

- Steven Tyler zaprzyjaźnił się z Johnnym Deppem. Wokalista Aerosmith zamieszkał w Los Angeles, odkąd został jurorem Idola. Ostatnio zdradził, że pisze piosenki dla znanego aktora, a także- o czym nie wszyscy wiedzą- muzyka (Depp współpracował m.in. z Goranem Bregoviciem przy filmie Arizona Dream). "Mogę pisać kawałki z Johnnym"- wyznał Tyler- "W Bostonie nie byłoby to możliwe. Teraz wystarczy, że zadzwonię i powiem, że przychodzę."
- Ellie Goulding była jedną z zaproszonych gwiazd na ślub Księcia Williama i Kate Middleton. Dwudziestoczterolatka zaśpiewała na weselu jeden ze swoich przebojów- "Your Song". Atmosfera na przyjęciu była ponoć niezwykła. "Nigdy nie zapomnę tej nocy"- powiedziała Ellie BBC.
- Perkusista The Killers Ronny Vanucci wydaje solową płytę. Tytuł- "Big Talk", a pierwszy singiel nazywa się "Getaways".
- Zabawne. Lubię Oasis, ale naprawdę nie jestem jakimś megafanem. W tym sęk, że Noel Gallagher nie daje o sobie zapomnieć- jakiś news o nim musi być w każdej odsłonie tego cyklu. Brytyjczyk zapowiedział na Twitterze oficjalnie wydanie solowej płyty. Singiel ukaże się 22 sierpnia, a płyta 12 września. Niestety nie podał żadnych tytułów.
Newsy koncertowe, jest ich sporo:
- Tori Amos do nas przyjeżdża. Podobnie jak w wypadku poprzedniego koncertu miejscem będzie Sala Kongresowa. Wydarzenie ma promować nowy album "Night Of The Hunters". Według słów samej Tori będzie to typowy concept album- czyli różne piosenki o wspólnym motywie przewodnim. W tym wypadku tematem będzie historia kobiety pogrążonej w kryzysie małżeńskim i jej tajemnicza nocna inicjacja. Ciekawe...
- Mark Ronson też u nas będzie. Anglik jest jedną z gwiazd festiwalu organizowanego 15 lipca w warszawskim Parku Sowińskiego przez Radio Roxy. Najtańsze bilety kosztują 150 zł.
- W tym roku mija 10 lat Openera. W 2011 gdyński festiwal odbywa się w dniach 30 czerwca do 3 lipca. Organizatorom udało się zaprosić m.in. Prince`a. To jego pierwszy koncert w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszy ogłoszony na te wakacje. Na imprezie będą też m.in. Coldplay, M.I.A., Youssou`N`Dour, Hurts, Big Boi, Kate Nash, The Wombats, Paolo Nutini, James Blake, Two Door Cinema Club, a z polskich wykonawców przede wszystkim Pustki. Bilety jak dobrze pamiętam 200-300 zł, warto!
- Na wschodzie Polski też można robić niezłe imprezy. W Białymstoku 22 i 23 lipca odbędzie się festiwal Pozytywne Wibracje. Główną gwiazdą będzie Seal. Piosenkarz znany jest z takich hitów jak "Kiss From A Rose" czy "Love`s Divine". Ostatnio porzucił komercję, nagrywa covery klasycznych ballad. Oprócz niego wystąpi pięć innych zagranicznych gwiazd (trzy po raz pierwszy w Polsce :o ) i trzy nasze. Ich nazwiska będą podane wkrótce. Osobiście czekam na coś takiego w Lublinie...
- No i jeszcze Orange Warsaw Festival. Znana jest lista wykonawców. 17 i 18 czerwca na stadionie Legii wystąpią Jamiroquai, Moby, Skunk Anansie, Plan B, The Streets, My Chemical Romance i reaktywowane specjalnie na tą okazję Sistars. Być może ktoś jeszcze do tego lineupu dołączy.

Brak komentarzy: