Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 6

- Mariah Carey wyda w tym roku nowy album. Jej mąż, Nick Cannon zdradził "Billboardowi", że Mariah część piosenek nagrywała w czasie ciąży.  Narodziny bliźniaków Maroccana Scotta i Monroe miały być zdaniem Cannona inspiracją do tworzenia piosenek. Dzieciaki rodziły się przy koncertowej wersji piosenki "Fantasy".
- Fani Sugababes mogą oczekiwać nowej płyty od tego girlsbandu. Pierwszy singiel ma nosić tytuł "Freedom"
- Bob Dylan zaprzeczył, jakoby po naciskach chińskich władz zrezygnował z wykonania kilku protest songów podczas koncertów w Szanghaju i Pekinie. Po tej pogłosce został ostro skrytykowany przez krytyczkę z New York Times, Maureen Dowd. Pieśniarz poinformował, że jego zespół zagrał wszystkie przewidziane piosenki. Dylan przyznał jednak, że przed występem poproszono o listę utworów, które mogą się pojawić. "Na to nie ma logicznej odpowiedzi. Wysłaliśmy listę kawałków granych przez ostatnie 3 miesiące. Gdyby jakieś utwory lub linijki w tekście były zabronione, powiedziano by mi, a ja nic o tym nie wiem." A piosenka Dylana "Like A Rolling Stone" właśnie została wybrana najlepszym kawałkiem wykonywanym przez songwritera. Co ciekawe, wyboru dokonał znany magazyn.... "The Rolling Stone". Oto ten utwór:
- Cheryl Cole chce zrobić karierę w USA. Pierwszym krokiem jest objęcie funkcji jurorki amerykańskiej wersji X Factor. Angielka chce też oczywiście wydać nową płytę. Ostatnio gotowość współpracy z piosenkarką zadeklarował John Legend, znany z takich piosenek jak "Green Light" czy "Wake Up Everybody". Brzmi to dobrze, bo John w swoich produkcjach nie podąża za obowiązującą elektromodą, tworząc klasyczne R&B- ostatnio nagrał świetny cover Rolling In The Deep. Cheryl ma też pracować z Jay-Z.
-Kolejny album Muse ma być spokojniejszy- w domyśle bardziej popowy. Anglicy planują wydać krążek najpóźniej w 2013. "Pójdziemy w nowym kierunku"- zapowiada perkusista Dominic Howard.
- Snoop Dogg przyznał BBC, że uważa swój zawód za najlepszą fuchę na świecie. Raper wydał ostatnio płytę "Doggumentary", pierwszy singiel nosi tytuł 'Sweat", jego autorem jest David Guetta. Jednocześnie Snoop zauważa zmiany w show-biznesie. "Muzyka się bardzo skomercjalizowała. Jest bardziej otwarta na raperów. Kiedy zaczynałem, hip hop był takim złym dzieckiem muzyki. Słuchanie rapu nie było cool." A co mówi gwiazdor na temat współpracy z legendarnym piosenkarzem country, Williem Nelsonem w piosence "Superman"? "Jako dzieciak uwielbiałem jego piosenki. Stworzyliśmy kawałek w jego stylu. Nie chciałem napisać kolejnego hiphopowego numeru i włożyć w refren Williego"
- Jak swój występ na Eurowizji podsumowała Magda Tul? "Czuję żal do siebie"- napisała piosenkarka na stronie OGAE Polska- "to miały być moje 3 minuty, a nie pokazałam się od najlepszej strony. (...) Był błąd techniczny. Miałam problemy ze słyszalnością podkładu (mówią o tym także inni artyści występujący na początku półfinału- przyp. mój). Będę w przyszłości musiała udowodnić, że potrafię śpiewać. Nieźle na początek..."
- Robbie Williams łatwo wpada na scenie w panikę! "Starałem się znaleźć jakieś rozwiązanie"-powiedział piosenkarz 'Daily Mirror"- "niestety, z roku na rok jest coraz gorzej. Naprawdę się boję!". Z pomocą zaoferował się kolega z Take That- Jason Orange, który miał kiedyś podobne problemy.

Brak komentarzy: