Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 13

- Michael Eavis, dyrektor festiwalu w Glastonbury uważa, że przyszłość imprezy jest zagrożona. Nie chodzi tu tylko o względy ekonomiczne (event miał stosunkowo niedawno kłopoty finansowe, które udało się pokonać), ale także o prosty fakt, że wybredną publiczność coraz trudniej zaskoczyć. Eavis zapewnił, że w następnych trzech latach koncert powinien się odbyć. W tym roku na Glastonbury wystąpili m.in. Beyonce, U2 i Coldplay.
- James Morrison zapowiedział wydanie nowej płyty. Album będzie nazywał się "The Awakening" i pojawi się w sklepach 25 września. Singlem będzie najprawdopodobniej utwór "Fever".
- Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nowa płyta Planu B będzie jednak hip-hopowa. "The Ballad Of Belmarsh" to tzw. concept album- teksty będzie łączył motyw przewodni. Gwiazda niedawnego Orange Warsaw Festival opowie historię pewnego więźnia. Rodzicom rapera podobno niezbyt podobał się jego pierwszy album, więc Plan B nagrał płytę soulową, ale tym razem zamierza on wrócić do korzeni.
- Wspólnie z Markiem Ronsonem na Roxy Festival przyjedzie Boy George. Kontrowersyjny Brytyjczyk (zdeklarowany homoseksualista) znany jest głównie jako lider popularnej w latach 80 formacji Culture Club. Boy George wykonuje na ostatniej płycie Ronsona singlowe nagranie "Somebody To Love Me".
- Jesteście fanami Michaela Buble? Artysta zapowiedział, że w czwartek użytkownicy portalu Ustream będą mogli obejrzeć za darmo jego minikoncert! Występ na żywo ma zacząć się o godzinie 21:00 polskiego czasu. Na Facebooku możecie zadawać Kanadyjczykowi pytania, na część odpowie! Ja już to zrobiłem :)
- Pink wyda w 2012 kolejny album. Na razie zajmuje się swoją córeczką Willow (urodziła się 2 czerwca, mam cichą nadzieję, że imię nie dostała po córeczce pewnego świetnego aktora i rapera, która niestety też "śpiewa"), ale już wkrótce wchodzi do studia.
- Arcade Fire mają niezły ubaw, gdy wspominają rozdanie nagród Grammy. Jak mówi Win Butler, rockmani nigdy nie grali przed tak apatyczną publicznością. "Ludzie mieli przerażenie wypisane na twarzach"- żartuje muzyk. Z uśmiechem wspomina także reakcję Lady GaGi na ich show: "(W telewizyjnej powtórce) zobaczyliśmy ujęcie naszego występu przedstawiające GaGę w jej wielkim głupim kapeluszu. Wyglądała na bardzo rozczarowaną, że to my wygraliśmy."
- Radiohead znowu za darmo! Anglicy opublikowali na YouTube pełny koncert "Live From The Basement". Zespół lubi zaskakiwać swoich fanów. Po zrezygnowaniu ze współpracy z EMI wydają swoje albumy premierowo najpierw w Internecie. Bez ograniczeń miejsca zamieszkania (jak na iTunes), a cenę "In Rainbows" z 2007 można było ustalić samemu.
- Kto pamięta Outkast? Big Boi i Andre 3000 znowu razem! Siódma płyta autorów "Hey Ya!" i "Ms Jackson" pojawi się w przyszłym roku. Na razie możecie spodziewać się solowych płyt obu raperów, a Andre gości na nowej płycie Beyonce w kawałku "Party"

- Na zakończenie autoreklama. Od niedawna działa założone przeze mnie małe radio internetowe- RMF Luxembourg 208. Nie gramy długo- najwyżej 2 godziny dziennie, zwykle przed południem. Ale starałem się dobrać jak najciekawszą playlistę. Znajdziecie tam zarówno kawałki bardzo znane, dawne hity, o których stacje radiowe chyba zapomniały no i nowości, także opisywane na tym blogu. Zachęcam! http://rmf-luxembourg-208.radyjko.net

I polecam swój profil na Facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=100000408224337 :D

Brak komentarzy: