Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 14

- Take That musieli odwołać swój sobotni koncert w Kopenhadze. Grupie zdarzyło się to po raz pierwszy w karierze! Powodem było zatrucie pokarmowe Robbiego Williamsa. Muzycy uznali, że występ bez niego byłby nieuczciwy w stosunku do fanów.
- Ala Janosz wyda nową płytę we wrześniu. Lauratka Idola nazwała ją "Vintage". Już wkrótce ukaże się teledysk do utworu "Jest Jak Jest", a kolejnym singlem będzie anglojęzyczne nagranie "I Wake Up So Happy".
- Sandy Vee, producent najnowszej piosenki Leony Lewis "Collide" został oskarżony o plagiat. Klubowa wytwórnia Ministry Of Sound uważa, że kawałek kopiuje melodię Avicciego "Penguin". Vee broni się, przypominając, że MOS powinno wiedzieć o wszystkim- Avicii jest oficjalnie uznawany za jednego z twórców utworu.
- Christina Aguilera wyda w przyszłym roku nowy album. Ma to być spokojna, osobista płyta. Teksty będą odwoływać się do ostatnich przeżyć artystki, która ostatnio wystąpiła w musicalu Burleska i sędziowała w amerykańskiej edycji The Voice.
- Adele zapisała się na trwałe w historii muzyki. Płyta 21 pobiła właśnie należący do Eminema amerykański rekord sprzedaży w formie cyfrowej. Płytę w formacie mp3 nabyło już milion 17 tys. chętnych. Gratulacje!
- Wybrano najlepszych muzyków tancerzy. Wygrał oczywiście Michael Jackson. Ponieważ jednak wyboru dokonywali widzowie Disney Channel wyniki są mocno kontrowersyjne. W czołówce zamiast Freda Astaire`a znaleźli się m.in. aktorzy Glee i Miley Cyrus.

Brak komentarzy: