Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 15

- Dawny dom Amy Winehouse w Londynie stanie się siedzibą fundacji charytatywnej. Jak zapowiedział ojciec piosenkarki, organizacja będzie zajmowała się pomocą ludziom uzależnionym od nałogów. Remont budynku zostanie sfinansowany ze sprzedaży singla z duetem amerykańskiego piosenkarza o charakterystycznym głosie, Tony Bennetta z Amy. Piosenka będzie się nazywać "Body And Soul" i ukaże się we wrześniu.
- Aloe Blacc zaśpiewa w naszym kraju. Wykonawca "I Need A Dollar" i "Loving You Is Killing Me" wystąpi 9 listopada w warszawskim Palladium. Ceny biletów jeszcze nieznane.
- Madonna pracuje nad nową płytą. Głównym producentem ma być William Orbit, który pracował z Amerykanką nad "Ray Of Light" i "Music". Nie zabraknie oczywiście Davida Guetty ;)
- 8 października w stolicy Walii Cardiff odbędzie się specjalny koncert dedykowany Michaelowi Jacksonowi. Organizacją zajmują się matka artysty Katherine, siostra LaToya i bracia Tito, Marlon i Jackie. Lista artystów jest nieogłoszona, ale rąbka tajemnicy uchylił Craig David. Anglik o swoim udziale w wydarzeniu poinformował na Facebooku.
- Hurts znowu do nas przyjeżdżają. Tym razem duet z Manchesteru pojawi się w Poznaniu. Występ 9 października uświetni Międzynarodowe Targi Poznańskie.
- Christina Aguilera niedawno współpracowała z T.I., teraz podobno chętnie nagrałaby coś z Eminemem. Po klapie albumu "Bionic" piosenkarka chce powrócić na listy przebojów. Pytanie, czy raper zgodzi się na taką kolaborację, bo sam 11 lat temu nabijał się z Xtiny w "The Real Slim Shady".
- Adele zdradziła kolejne szczegóły swojej nowej płyty. Piosenkarka podczas amerykańskiej trasy słuchała dużo country, rockabilly i bluegrass`u i te wpływy powinny być słyszalne na albumie. Angielka planuje dłuższy pobyt w Ameryce, który wykorzysta na odkrywanie nowej muzyki.
- Trochę już zapomniana Gloria Estefan powróci w tym roku z nową płytą "Miss Little Havana". Całość ma łączyć muzykę latynoską i klubowe brzmienie. O poziom całość ma zadbać nie kto inny jak sam Pharell Williams. Pierwszym singlem jest "Wepa".
- Oprócz Winehouse na wspomnianej płycie Tony`ego Bennetta pojawią się Lady GaGa, Mariah Carey, Natalie Cole, Sheryl Crow, Norah Jones, Michael Buble, Queen Latifah, Aretha Franklin, John Mayer, K.d. Lang, Faith Hill, Willie Nelson, Carrie Underwood, Andrea Bocelli, Alejandro Sanz. Wydawnictwo będzie zawierać covery amerykańskich standardów. Zapowiada się bardzo ciekawy materiał. Premiera  "Tony Bennet- Duets 2"

Brak komentarzy: