Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 16

- Brytyjskie stacje TV podchwyciły pomysł filmu biograficznego o Amy Winehouse.Według "The Sun" trwają już rozmowy z producentami filmowymi z Wysp, ale także ze Stanów Zjednoczonych. W gronie kandydatek do roli piosenkarki wymieniana jest m.in. Lady GaGa.
- Znani m.in. z "Walking On A Dream" Empire Of The Sun pracują nad nową płytą. Australijczycy nagrali już dziesięć demówek. Luke i Nick wchodzą do studia we wrześniu.
- Nowa płyta Michelle Branch będzie nazywać się "West Coast Time", w sklepach pojawi się za miesiąc. Całość promuje kawałek, o którym już wspominałem- "Loud Music". Właśnie ukazał się teledysk.
- Chris Martin uważa, że nowy krążek Coldplay zatytułowany "Mylo Xyloto" będzie ostatni w dyskografii zespołu. Płyta ukaże się 24 października. Kolejnym singlem po "Every Teardrop Is A Waterfall" będzie "Paradise". Anglik przyznał jednak, że ma podobne obawy po wydaniu każdego albumu- wydaje mu się, że po prostu niczego lepszego nie można już nagrać.
- Już wkrótce doczekamy się nowej płyty Maroon 5. James Valentine (gitarzysta basowy) zdradził, że w trakcie trasy koncertowej muzycy stworzyli wiele potencjalnych przebojów. Na razie na listach przebojów króluje Move Like Jagger z Christiną Aguilerą.
- Wspominałem o koncercie "Michael Forever" poświęconym pamięci Michaela Jacksona. Na razie wiadomo, że wystąpią Christina Aguilera, Cee-Lo Green, Leona Lewis, Smokey Robinson, JLS, Craig David i Alien Ant. Organizatorzy wycofali się z zaproszenia rockowej grupy Kiss.To jeden z ulubionych zespołów króla popu, ale lider grupy stwierdził ostatnio, że zgadza się z oskarżeniami Jacksona o pedofilię.
- "Rolling Stone" opublikował ranking najpopularniejszych raperów. Wygrał oczywiście Eminem- osiągnął m.in. 1,3 mld wyświetleń w YouTube i 5 mln obserwatorów na Twitterze. Kolejne miejsca zajmują Lil Wayne,  Drake, Kanye West i Jay-Z.
- TVP Kultura zamierza jesienią nadać kilka ciekawych koncertów! Na pierwszy ogień Coldplay, a potem m.in. Bjork, The Doors i Queen. Warto więc ten kanał oglądać.

Brak komentarzy: