Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 11

- Sade w końcu wystąpi w Polsce. Artystka pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie 11 listopada. Wykona swoje największe przeboje, wśród których na pewno nie zabraknie nagrań z rewelacyjnie sprzedającej się płyty "Soldier Of Love". Bilety drogie- 259-339 zł, ale myślę, że warto
- Amy Winehouse nie przyjedzie do Polski. Piosenkarka po fatalnym koncercie w Belgradzie postanowiła odwołać europejską trasę koncertową. Winehouse miała wystąpić w Bydgoszczy 30 lipca.
- Znany z piosenki 'Eternal Flame" zespół The Bangles powraca z nową płytą. "Sweetheart Of The Sun" ukaże się we wrześniu. Poprzedni album ukazał się w 2003.
- Muzycy Kings Of Leon zadeklarowali chęć napisania piosenki do nowego filmu o Bondzie. Wcześniej Daniel Craig osobiście proponował współpracę zespołowi, który jednak nie był wtedy zainteresowany. Premiera filmu 26 października 2012.
- Znamy szczegóły nowego projektu Micka Jaggera Superheavy. W skład grupy- jak informowałem- wchodzą: lider The Rolling Stones, Dave Stewart z Eurythmics, bluesowa piosenkarka Joss Stone, kompozytor muzyki filmowej A R Rahman i Damien Marley.. Pierwszym singlem ma być "Miracle Worker", ukaże się we wrześniu.
- The Killers poinformowali o pracy nad nową płytą. Brandon Flowers zdradził BBC, że napisano już 4-5 piosenki. Cytując wokalistę: "Dłubiemy nad tymi piosenkami. Brzmią dobrze, są naprawdę mocne!"

Brak komentarzy: