Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 8

- 5 lutego 2012 w Sali Kongresowej wystąpi słynny Chris Rea. Muzyk znany z takich przebojów jak "The Road To Hell" czy "Blue Cafe", a także ze świątecznego klasyka "Driving Home For Christmas" zaśpiewa zupełnie nowy materiał- piosenki z płyty "Santo Spirito", który ukaże się we wrześniu tego roku. Polecam już dziś!
- Adele zdradziła, że pracuje nad nową płytą, która pojawi się w sklepach najprawdopodobniej w maju przyszłego roku. Wśród nagrań ma pojawić się cover "Never Tear Us Apart" INXS. Artystka nie wypowiedziała się na temat pogłosek o współpracy z Davidem Guettą, ale mam nadzieję, że oznacza to ich zdementowanie :D
- Poszerza się lineup ArtPop Festiwalu w Bydgoszczy. Wspominałem już o udziale Amy Winehouse, Hooverphonic, Brodki i Piotra Roguckiego z Comy. Najnowszą potwierdzoną artystką jest I Blame Coco. Eliot Sumner jest córką Stinga, ale wykonuje odmienne brzmienie od ojca, łącząc typowo rockowe wpływy z domieszką elektro. Wcześniej biuro festiwalu poinformowało o przyjęciu zaproszenia przez rockowy zespół Razorlight. Na estradzie pojawią się także Ania Dąbrowska i Neo Retros.
- Na nietypową formę wydania nowego albumu zdecydowała się Bjork. Oprócz normalnej edycji CD/DVD "Biophilia" wyjdzie także jako zestaw... 10 aplikacji na iPada. Każdy z nich ma łączyć się tematycznie z innym nagraniem. Cytując Onet.pl: "Każda z aplikacji będzie "dojrzewać" i "ewoluować". Jednym z takich przykładów ma być aplikacja do utworu "Virus". Jest to gra, w której użytkownik iPada musi powstrzymać wirusa, atakującego komórki. Jeśli gracz pokona tytułowy "wirus", piosenka się skończy. Tak więc, by usłyszeć utwór w całości, należy konsekwentnie przegrywać walkę z wirtualnym wrogiem.". Ciekawe...
- Courtney Love, wokalistka Hole, znana najbardziej jako żona zmarłego w 1994 Kurta Cobaina napisała utwór o frontmanie R.E.M. Michaelu Stripe. Piosenkę wykonała podczas weekendowego festiwalu Istancool w Stambule. Niedawno Stripe wyznał, że planował współpracę ze legendarnym wokalistą Nirvany.
- Eminem poleca swoim fanom nagrania formacji "Odd Future Wolf Gang Kill Them All". Goście są z Los Angeles, kilka ich kawałków znajdziecie na YT. "To formacja, która popycha hip-hop do przodu"- stwierdził raper.
- Widzów amerykańskiej telewizji publicznej PBS musiała zdziwić informacja na stronie internetowej stacji, jakoby 2Pac i Notorious B.I.G. żyli i zamieszkiwali obecnie w Nowej Zelandii. Okazało się jednak, że ten news był dziełem hakerów, którzy włamali się na witrynę stacji.

Brak komentarzy: