Obsługiwane przez usługę Blogger.

Who Run The World (06)

Stany Zjednoczone
Na szczycie pozostaje Adele z "Rolling In The Deep". Pitbull z znajomymi w "Give Me Everything" zrzuca z drugiego singiel Katy Perry "E.T.". Miejscami zamieniają się także Jennifer Lopez "On The Floor" i Black Eyed Peas "Just Can`t Get Enough". Do dziesiątki awansuje nowy singiel Lady GaGi "The Edge Of Glory" (8) i hiphopowe nagranie DJ Khaleda, Drake`a, Ricka Rossa i Lil Wayne`a "I`m On One".


Wielka Brytania
Na pierwszym miejscu wciąż Pitbull. Nie zmienia się także druga pozycja- "The Lazy Song" Brunona Marsa. Na trzecie awansuje "I Need A Dollar" Aloe Blacca wyprzedzając "Party Rock Anthem" LMFAO. Piąte zajmuje "Mr. Saxobeat" Alexandry Stan. Wśród nowości nowy singiel girlsbandu The Saturdays "Notorious" (8.)

Francja
Na szczyt dotarła formacja LMFAO. Drugie dla "Sweat" Snoop Dogga, łagodny awans na 3 dla Keen`v "J`Aimerais Trop". Jessie J w "Price Tag" spada na 4, z kolei z 9 na 5 awansuje Pitbull i "Give Me Everything".

Hiszpania
Hiszpanie cały czas najbardziej lubią "On The Floor" Jennifer Lopez i Pitbulla. Na drugim Shakira "Rabiosa" (tu też gościnnie Pitbull), a na trzecim.... "Give Me Everything" i Pitbull po raz trzeci! To chyba rzadkie osiągnięcie... Piątkę uzupełniają "S&M" Rihanny i "Lead The Way" Carlosa Jeana. Na 32 debiutuje kolejna piosenka Shakiry- "La Gordita"

Włochy
Jovanottiego z pierwszego miejsca zrzuca najnowszy singiel Adele "Set Fire To The Rain". Włoch musiał uznać wyższość także Jennifer Lopez i Alexandry Stan. Może się pocieszać tym, że do skoku na czołówkę szykuje się jego nowy singiel Il Piu Grande Spettacolo Dopo Il Bang Bang". Jest on bardziej rockowy w brzmieniu. Fani Rihanny znajdą California King Bed na 34. Aloe Blacc osiąga z "Need A Dollar" dopiero 38 pozycję.

Niemcy
Nasi zachodni sąsiedzi zachwycili się Pietro Lombardim- "Call My Name" ciągle na pierwszym. Ciekawe, czy zwycięzca/zwyciężczyni X Factora też będzie u nas tak promowany... Na drugim Jennifer Lopez z Pitbullem, na trzecie awansuje LMFao.Snoop Dogg spada na 4, piąte należy do Jessie J i "Price Tag". Na 9 debiutuje "Something In The Water", z  kolei znani z Eurowizji irlandzcy bliźniacy Jedward pojawiają się z "Lipstick" na 12.

Brak komentarzy: