Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 9

- Już wkrótce zespól Florence And The Machine wyda drugą płytę. Producentem ma być Paul Epsworth, autor m.in. "Prayin" Planu B i "Rolling In The Deep" Adele. Epsworth zdradził BBC 6 Music, że krążek nie będzie tak bardzo rockowy jak debiutancki, znajdzie się miejsce dla soulowych ballad. Pewnie będzie niezły...
- Muzycy U2- Bono i The Edge stworzyli ścieżkę dźwiękową do musicalu opartego o film "Spiderman". Na płycie, która ukaże się jutro znalazło się 14 nagrań.Przypomnijmy, że zespół pracuje obecnie nad nowymi nagraniami.
- Poprockowy zespół Paramore wyda nowy album w 2012 roku. Wokalistka zespołu, Hayley Williams, przyznała, że grupa zacznie pracę pod koniec roku. Będzie to pierwsza płyta Paramore bez braci Ferro- Josha i Zaca
- Także Aerosmith stęsknili się za listami bestsellerów. Gitarzysta Joe Perry napisał na Twitterze: "Cały zespół wchodzi do studia z Jackiem Douglasem.W drugim tygodniu lipca zaczynamy pracę nad nową płytą.". Przypomnijmy, że lider formacji, Steven Tyler, sędziował ostatnio w amerykańskiej edycji "Idola". 
- Gwen Stefani zapowiedziała koniec kariery solowej. Piosenkarka woli skupić się na pracy z zespołem No Doubt. Nowa płyta tego zespołu powinna ukazać się jeszcze w tym roku.
- Kązek Skylar Grey znanej z "Need A Doctor" i "Coming Home" ukaże się we wrześniu tego roku. Tytuł : "Invinsible", a pierwszy singiel to "Dance Without You".

Brak komentarzy: