Obsługiwane przez usługę Blogger.

Music News część 3

 
- Christina Aguilera chętnie nagrałaby duet z Cee-Lo Greenem.Artyści są ostatnio zaangażowani w program NBC "The Voice". To talent show, w którym liczą się przede wszystkim zdolności wokalne. W jury oprócz Xtiny i Cee-Lo są Adam Levine z Maroon 5 i Blake Shelton. Taki kawałek mógłby być całkiem niezły- widziałem połowę duetu Gnars Barkley na Britsach- śpiewał z aktorką Gwyneth Paltrow swój hit "Forget You". Czekamy!
- Kolejny krążek Eminema. Tym razem EP-ka wydana w duecie z Royce Da 5'9". Album ukaże się 14 czerwca. Rapery nagrywali razem w latach 90, na "The Slim Shady" znajdziecie kawałek "Bad Meets Evil". Na początku tego wieku goście się pokłócili, ale konflikt podobno już za nimi
 
- Słynna piosenkarka soulowa Aretha Franklin 3 maja wyda nową płytę! Tytuł: "Aretha- A Woman Falling Out Of Love". Promuje ją nagranie "How Long I`ve Waited". Oczywiście muszę je przesłuchać, ale znając życie będzie świetne. Na nowy materiał czekaliśmy trzy lata.
- Wbrew pogłoskom Fergie nie będzie jurorką amerykańskiej edycji X-Factora. Wokalistka Black Eyed Peas koncentruje się na trasie koncertowej a także tworzeniu materiału na kolejny album grupy. Ostatnio wydała też... własną serię butów, Fergie Footwear.