Tyson - The Edge (feat. Nosaj Thing & Coby Sey)
Bardzo dobra nowa piosenka Tyson powstała we współpracy z innymi cenionymi przeze mnie artystami. W powstanie The Edge zaangażowany był nasz Mastodonowy follower Coby Sey, a także Nosaj Thing. Singiel, który zadebiutował w zeszłym tygodniu na antenie BBC 6 Music, nie promuje większego wydawnictwa.
https://twitter.com/tysonmcvey
https://www.instagram.com/tysonmcvey
https://bsky.app/profile/cobysey.bsky.social
https://www.facebook.com/cobysey/
https://www.twitter.com/cobysey
https://www.instagram.com/cobysey/
https://mastodon.online/@cobysey@mastodon.social

Brak komentarzy: